www.alestra.czAktuality

07.03.2014 Březinky

ůojb

26.02.2014 Pokříkov

úouief

Novinky

26.02.2013 Místo zasněženého tenisového kurtu kluziště a nebo naopak

tenisový kurt Také patříte k provozovatelům víceúčelového sportovního hřiště a nebo uvažujete o jeho vybudování? Také Vás trápí otázka, jak ekonomicky využít hřiště mimo sezonu?

13.02.2013 Rychlá odpověď

...tento herní prvek milují především malé děti, udržení rovnováhy na balanční lávce je přece velké dobrodružství... Pro rychlý kontakt a odpověď na operativní dotazy jsme na webu vytvořili službu Napište nám telefonní číslo a my Vám na něj co nejdříve zavoláme.

Kontakt

Alestra - dětská hřiště
Tišnovská 305
Kuřim 66434
Česká republika
+420 774 130 014 Facebook dětská hřiště Google+  dětská hřiště Twitter Videa Alestry

Dětská hřiště ALESTRA

     

     
RRR výsluní

Alestra s.r.o. Kuřim sídlí v těsné blízkosti Brna a v regionu i v rámci celé České republiky Vám nabízí dětská hřiště, výrobu, prodej i montáž herních prvků, skluzavky, houpačky, prolézačky, kolotoče, herní sestavy, lanové sestavy, šplhací sestavy, pískoviště, pružinová houpadla, dopadové plochy, víceúčelová sportovní hřiště, fitparky a venkovní posilovací stroje, zakázkovou výrobu prvků zahradní architektury, altány a pergoly, kompletní veřejný mobiliář, především lavičky, odpadkové koše.

 


     

Našimi nejčastějšími zákazníky jsou města, obce, školy, mateřské školy, rehabilitační zařízení, zoo, dětské domovy. Široká nabídka skluzavek, pružinových houpadel, kolotočů, lanových a herních sestav, pískovišť a dalších herních prvků je také určena privátním odběratelům, do zahrad rodinných a bytových domů, soukromých předškolních i školních zařízení.    

V rámci poradenské činnosti nabízíme nejen bezplatnou cenovou nabídku, rozmístění jednotlivých herních prvků, ale i např. možnost financování Vašeho dětského hřiště prostřednictvím dotací, nebo na splátky, či formou dlouhodobého pronájmu, zvlášť u prvků outdoor fitness.

Kromě záručního i pozáručního servisu provádíme pravidelné sezonní prohlídky herních prvků Vašeho dětského hřiště a tak přispíváme k bezpečným hrám Vašich dětí.

Na těchto stránkách najdete náš kompletní sortiment rozdělený do jednotlivých kategorií. Veškeré ceny uvedené na tomto webu jsou bez DPH.

Naše společnost je držitelem certifikátu ISO vydaného IAF.


Na spolupráci s Vámi se moc těšíme a věříme, že budete s naší prací spokojeni.

Google+


Tým Dětská hřiště ALESTRA

Novinky v naší  společnosti


26.02.2013

Místo zasněženého tenisového kurtu kluziště a nebo naopak

tenisový kurt Také patříte k provozovatelům víceúčelového sportovního hřiště a nebo uvažujete o jeho vybudování? Také Vás trápí otázka, jak ekonomicky využít hřiště mimo sezonu? více
13.02.2013

Rychlá odpověď

...tento herní prvek milují především malé děti, udržení rovnováhy na balanční lávce je přece velké dobrodružství... Pro rychlý kontakt a odpověď na operativní dotazy jsme na webu vytvořili službu Napište nám telefonní číslo a my Vám na něj co nejdříve zavoláme. více
13.02.2013

Dotace na dětská hřiště

...tak tohle hřiště nebylo vybudováno pomocí dotací, Vy však máte možnost ušetřit na hřišti pro děti až 90% vlastních prostředků, co říkáte, nestojí to za pokus? Výrobce herních prvků a dodavatel dětských hřišť ALESTRA s.r.o. Kuřim, nabízí v rámci poradenské činnosti každoročně i možnost získání dotací na dětské hřiště ve Vaší obci, či mateřské školce více
13.02.2013

Venkovní posilovací stroje - úprava bezpečnostní zóny a doprava zdarma

úprava bezpečnostní zóny formou pryžových dlaždic přinese vedle estetického dojmu i efekt čistých nohou a především bezpečnost při náhodném pádu Alestra s.r.o. nabízí slevy venkovních posilovacích strojů, resp. úpravy jejich bezpečnostních zón a dopravu zdarma více

Akce: [web:print_open/cs]

Soubory: